Ballina Etiketimet Te vdekur

Etiketim: te vdekur

FOKUS – Fuqitë botërore kërkojnë armëpushim në Nagorni-Karabah, pas rritjes së...

EREVAN, 28 shtator /ATSH-AFP/ - Të paktën 39 persona kanë humbur jetën pas 24 orëve luftime në Nagorni-Karabah, mes Armenisë dhe Azerbajxhanit, sipas informacioneve...

FOKUS – Mbi 800 000 viktima nga COVID-19 në botë

PARIS, 22 gusht /ATSH-AFP/ - Pandemia e koronavirusit të ri ka shkaktuar vdekjen e më shumë se 800 000 personave në botë që prej...

COVID-19 – Mbi katër milionë raste në Amerikën Latine dhe Karaibe

MONTEVIDEO, 23 korrik /ATSH-AFP/ - Numri i rasteve me COVID-19 në Amerikën Latine dhe Karaibe kaloi sot pragun prej katër milionë, gjysma e të...

LONDËR- Ulet ndjeshëm numri i viktimave nga COVID-19, 134 në 24...

LONDËR, 26 maj /ATSH-ANSA/ - Të paktën 134 të vdekur si pasojë e koronavirusit të ri u regjistruan në 24 orët e fundit në...

BRAZIL – Arrin në 10 627 numri i viktimave nga COVID-19,...

BRAZILIA, 10 maj /ATSH-AA/ - Numri i vdekjeve nga shpërthimi i koronavirusit në Brazil u rrit në 10 627, me 730 viktima të regjistruara...

SHBA – Arrin në 77 178 numri i viktimave nga COVID-19,...

UASHINGTON, 9 maj /ATSH-AFP/ - SHBA-ja regjistroi sot 1 635 të vdekur si pasojë e koronavirusit të ri në 24 orë duke e çuar...

FOKUS – Mbi 150 000 të vdekur nga COVID-19 në Europë

PARIS, 7 maj /ATSH-AFP/ - Pandemia si pasojë e koronavirusit të ri ka shkaktuar më shumë se 150 000 të vdekur në Europë, tre...

SHBA – Arrin në 73 095 numri i viktimave nga COVID-19,...

UASHINGTON, 7 maj /ATSH-AFP/ - SHBA-ja regjistroi sërish 2 073 të vdekur në 24 orë nga COVID-19 duke e çuar bilancin total në 73...

SHBA – Rënie e numrit të viktimave nga COVID-19, 1 450...

UASHINGTON, 4 maj /ATSH-AFP/ - Koronavirusi i ri ka shkaktuar 1 450 të vdekur në 24 orët e fundit në SHBA, njoftoi sot Universiteti...

SHBA – Arrin në 64 700 numri i viktimave nga COVID-19,...

UASHINGTON, 2 maj /ATSH-AFP/ - SHBA-ja regjistroi 1 800 të vdekur të tjerë në 24 orë si pasojë e koronavirusit të ri, një bilanc...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA