Ballina Etiketimet Tatuazh

Etiketim: tatuazh

FOTO/ Turistja angleze frymëzohet nga afresku “Sjellësi i pranverës” në Vlorë...

TIRANË, 31 Korrik /ATSH/ - Turistja angleze dhe dashamirësja e shpendëve, Sheila Phyall është frymëzuar nga afresku më i madh i Ballkanit, i njohur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA