Ballina Etiketimet Takimi i dy kryepoliceve

Etiketim: Takimi i dy kryepoliceve

Lufta kundër krimit, rritet bashkëpunim mes Shqipërisë dhe Kosovës

Tiranë, 12 Mars/ATSH/- Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, ka pritur sot në takim zyrtar drejtorin e përgjithshëm të Policisë së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA