Ballina Etiketimet Tabaku

Etiketim: Tabaku

Opozita, tryezë për buxhetin: Ekonomia, pasqyra e rrugës së gabuar prej...

TIRANË, 22 nëntor /ATSH/ - Ekonomia është një pasqyrë e rrugës së gabuar që është ndjekur prej 5 vitesh në të 5 buxhetet e...

Tabaku: Buxheti 2019 rrit taksat

TIRANË, 14 nëntor /ATSH/- Jorida Tabaku, deputete e Partisë Demokratike (PD), njëkohësisht nënkryetarja e Komisionit të Kuvendit për Ekonominë, tha sot se buxheti i...

Buxheti 2019, Tabaku: Nuk projekton zhvillim

TIRANË, 5 nëntor /ATSH- I. Vata/ - “Buxheti i vitit 2019 është njësoi si katër vite më parë, nuk projekton zhvillim dhe mirëqenie, por...

PD: Arrestimi i djalit të deputetit, fasadë

TIRANË, 1 tetor /ATSH- I. Vata/ - Deputetja e PD-së Jorida Tabaku e ka konsideruar arrestimin e djalit të deputeti Rrahman Rraja, si fasadë...

Tabaku: Në 4 vjet, bixhozi u rrit 4 herë

TIRANË, 11 shtator /ATSH/ - Deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku reagoi sot për lojërat e fatit. Sipas saj, “megjithëse kanë pasur pesë vite kohë...

PD: Informuam Brukselin për ligjin antikushtetues të pronave

TIRANË, 30 gusht /ATSH/ - Deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku deklaroi sot se Partia Demokratike informoi Brukselin për përgjimin në lidhje me Ligjin...

Tabaku: Në Shqipëri, merr tender publik vetëm nëse ke lidhje me...

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ - Nënkryetarja e Komisionit të Ekonomisë dhe njëkohësisht deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka deklaruar sot se, “në Shqipëri,...

Tabaku: PD e vendosur të anulojë çdo koncesion që është monopol

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ - “Partia Demokratike është e vendosur të anulojë çdo ligj selektiv, çdo koncesion që është monopol dhe çdo favorizim nga...

Tabaku: Gjykata Europiane e Auditimit, 1 në 3 tendera jepen pa...

TIRANË, 31 korrik /ATSH/ - Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku deklaroi sot në një konferencë për mediet tha se “Gjykata Europiane e Auditimit...

PD: Klima armiqësore ndaj biznesit dëmton ekonominë

TIRANË, 25 Korrik /ATSH/ -“Vendimi i Departamentit Amerikan të Shtetit për të përjashtuar Shqipërinë nga lista e vendeve mikpritëse të bizneseve amerikane është dënim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA