Ballina Etiketimet Spitali

Etiketim: spitali

Hapet Spitali Memorial i Fierit/ Manastirliu publikon fotot e pacientëve të...

TIRANË, 27 maj /ATSH/ Siç ishte paralajmëruar ditën e sotme është hapur për qytetarët Spitali Memorial i Fierit. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

FOTO/ Stafi mjekësor turk dhe shqiptar i Spitalit Memorial të Fierit,...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu zhvilloi sot një takim me stafin mjekësor turk dhe shqiptar të Spitalit...

FOTOGALERI/ATSH sjell pamje nga brenda Spitalit Rajonal Memorial Fier, pajisje biomjekësore...

TIRANË, 22 prill/ATSH/ Spitali Rajonal Memorial në Fier, një financim prej 70 milionë euro, i cili u realizua me mbështetjen qeverisë turke dhe u...

Spitali Rajonal Memorial i Fierit me standardet më të larta botërore

TIRANË, 21 prill /ATSH – I. Vata/ Kryeministri Edi Rama tha se, "spitali Rajonal Memorial i Fierit është një spital me standarde botërore, ku...

Erdogan: Spitali Rajonal Memorial i Fierit, tregues i miqësisë së fortë...

TIRANË, 21 prill /ATSH/ Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan deklaroi sot gjatë inaugurimit të Spitalit Rajonal Memorial të Fierit, se është tregues i...

Manastirliu: Brenda muajit maj, instalojmë rezonancën magnetike në Spitalin e Korçës

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar nga afër punimet për vendosjen e rezonacës së re në spitalin...

Punë intensive për ndërtimin e Spitalit Rajonal Memorial, Fier/ Ja si...

TIRANË, 9 mars /ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot një foto live nga Spitali Rajonal Memorial, në Fier që po ndërtohet në një kohë...

Denoncoi për mungesë ushqimi, reagon spitali “Shefqet Ndroqi”: Shpifje për të...

TIRANË, 6 mars /ATSH/ Stafi i spitalit “Shefqet Ndroqi" ka reaguar duke e cilësuar shpifje për të përbaltur punën e mjekëve dhe infermierëve të...

Punë me 3 turne në ndërtimin e spitalit Memorial të Fierit/...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial të Fierit po punohet natë e ditë, me tre turne për të përmbushur angazhimin e...

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hap fazën përmbyllëse të reformës në...

TIRANË, 19 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi sot punimet në kantierin e Spitalit Rajonal Memorial të Fierit, ku shprehet ai, “progresi i përditshëm...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA