Ballina Etiketimet SPAK

Etiketim: SPAK

SPAK, Ambasada e SHBA: Shqipëria po krijon një sistem të ri...

TIRANË, 28 janar /ATSH/ - Ambasada amerikane në Shqipëri fton prokurorët që të aplikojnë dhe të bëhen pjesë e Prokurorisë Speciale Antikorrupsion (SPAK). Përmes një...

SPAK, Anton Martini kandidati i tretë për në Gjykatën Speciale

TIRANË, 28 Janar/ATSH-A. Fortuzi/- Prokurori Anton Martini është prokurori i tretë që kandidon për t'u bërë pjesë e Prokurorisë Speciale Antikorrupsion (SPAK), që pritet...

Ngritja e gjykatave të SPAK, Soreca takon kreun e KLGJ

TIRANË, 23 janar /ATSH/ - Ngritja e gjykatave të SPAK-ut, përzgjedhja e gjyqtarëve të Gjykatës së Lartë dhe numri i kandidatëve për Shkollën e...

Aplikimi për SPAK, KLP sqaron dokumentacionin e kërkuar

TIRAN, 22 janar/ATSH/- Pas njoftimit se datës 07.01.2019, nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për shpalljen e fillimin e procedurave për plotësimin e 15...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA