Ballina Etiketimet Sorensen

Etiketim: sorensen

Hoteleri-turizmi, 80% e të rinjve punësohen 6 muaj pas shkollimit

TIRANE, 11 qershor/ATSH/- Rritja e cilësisë në shërbimet e turizmit është e lidhur ngushtë me punësimin e të rinjve që përgatiten në këto shkolla,...

10 858 të punësuar përmes zyrave të punës

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155850087531523/ TIRANË, 1 qershor/ATSH/- Numri i vendeve të punës të ndërmjetësuara përmes Shërbimit Kombëtar të Punësimit ka arritur në 10858 persona. Zëvendësministrja e Financave dhe Ekonomisë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA