Ballina Etiketimet Sms

Etiketim: sms

MJEKËSI – Pacientë dhe mjekë komunikojnë më shumë me sms dhe...

MILANO, 10 qershor /ATSH-ANSA/ - Pandemia ka ndryshuar mënyrën e komunikimit mes  mjekëve të familjes dhe pacientëve. Dikush zgjedh thirrjet telefonike, dikush mesazhet me tekst,...

COVID-19/ Karcanaj: Si aplikohet për të marrë lejen e daljes nga...

TIRANË, 27 mars/ATSH/ “Përdor teknologjinë, ruaj veten dhe të tjerët”. Ky është mesazhi që ka dhënë sot drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së...

Pipero: Një mesazh që qarkullon për qytetarët jo imi, nesër para...

TIRANË, 22 mars/ATSH/ Mjeku Pëllumb Pipero u ka bërë thirrje qytetarëve të qëndrojnë në banesa, ndërsa ka thënë se një mesazh që i atribuohet...

SERBI – Trump mesazh Vuçiçit: Normalizoni marrëdhëniet me Kosovën

BEOGRAD, 6 shkurt /ATSH-ANSA/ - Normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën duhet të mbetet prioritet në rrugëtimin drejt integrimit europian të Serbisë, deklaroi presidenti amerikan,...

I kompensohet dëmi ekonomik nga aksidenti, Rama publikon mesazhin e qytetarit

TIRANË, 5 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama iu përgjigj problemit të një tjetër qytetari, i cili i ishte drejtuar personalisht për ndihmë përmes një mesazhi. Elidoni...

TEKNOLOGJI – Twitter teston mesazhet e fshehura

ROMË, 9 maj /ATSH-ANSA/ - Kompania Twitter ka ndërmarë një plan masash për të bërë  më efikas mesazhet private ndërmjet përdoruesve të saj. Sipas Jane...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA