Ballina Etiketimet Skena ”arTurbinës”

Etiketim: skena ”arTurbinës”

FOTO/ “Tag” përfundon rrugëtimin duke lënë pas jehonën e duartrokitjeve të...

TIRANË, 26 dhjetor /ATSH/ - "Tag" përfundoi rrugëtimin e tij duke lënë pas jehonën e duartrokitjeve të publikut në ''arTurbina''. Për 18 netë radhazi, publiku shijoj...

”Këmbëzbathur në Park”, premierë në ”arTurbina”

TIRANË, 1 dhjetor /ATSH/ - Përballja me realitetin dhe nevoja për dashurinë në familje vënë përballë dy çifte në skenën e ''arTurbinës''. Dy të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA