Ballina Etiketimet Skema

Etiketim: skema

Skema Kombëtare e mbështetjes në Bujqësi/ 350 aplikime të fermerëve nga...

TIRANË, 23 shtator /ATSH/ 350 fermerë nga qarku i Dibrës kanë aplikuar për të përfituar mbështetje financiare nga qeveria në zhvillimin e aktivitetit të...

Skema Kombëtare e Mbështetjes në Bujqësi/ Sot afati i fundit për...

TIRANË, 18 shtator /ATSH/ Agjencia për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (AZHBR) njofton se  sot (18 shtator) është afati i fundit për të gjithë fermerë...

Korçë/ 980 fermerë kanë aplikuar për të përfituar nga Skema Kombëtare...

TIRANË, 15 shtator /ATSH/ Rreth 980 fermerë në qarkun e Korçës kanë aplikuar në total në Skemën Kombëtare të mbështetjes në Bujqësi 2020, për...

Skema Kombëtare /Buxheti shtesë prej 400 milionë lekësh, mbulon 95% të...

TIRANË, 10 korrik /ATSH/- Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, ka sjellë në vëmendje rastin e Adhurimit i cili ka përfituar nga subvencionim në...

Skema Kombëtare/ 7 masa në mbështetje të fermerëve dhe agrobiznesit

TIRANË, 21 maj /ATSH/ 7 masa në mbështetje të fermerëve dhe agrobiznesit adreson Skema Kombëtare për Bujqësinë 2020. Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural dhe...

Skemat e mbështetjes për Bujqësinë, agroturizëm në tokat deri dje, djerrë

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1026875794166704/?t=2 TIRANË, 13 tetor/ATSH/- "Skema e mbështetjes që i adresohet bujqësisë ka pasur risi këtë vit në zhvillimin rural, ku ne kemi akorduar 4 milionë...

Më shumë se 57 mijë familje përfitojnë direkt ndihmën ekonomike

TIRANË, 26 Shtator/ATSH/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale, Ogerta Manastirliu, theksoi se "sot janë më shumë se 57 mijë familje, që përfitojnë direkt...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA