Ballina Etiketimet Sistemi shendetesor

Etiketim: Sistemi shendetesor

Shpresa Marnoj: Shërbimi shëndetësor, komplet një panoramë tjetër nga ç’ishte më...

TIRANË, 4 mars /ATSH/ Shpresa Marnoj, me profesion ekonomiste, pjesë e finalistëve të përzgjedhur përmes platformës “Deputeti që duam” në Partinë Socialiste, e cila...

“Ata s’të prekin me dorë”, Manastirliu i përgjigjet qytetares

TIRANË, 11 mars/ATSH/ - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu bën me dije se të gjithë personat të cilët hasin vështirësi në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA