Ballina Etiketimet Siguro

Etiketim: siguro

SHBA – Ceremonia e betimit të presidentit Biden e sigurtë

UASHINGTON, 18 janar /ATSH-DPA/ - Ceremonia e betimit e presidentit të 46-të të SHBA-së, të mërkurën e ardhshme, do të jetë një ngjarje e...

Taskforca antiCovid/ AKU kryen 405 inspektime, merret masë administrative për një...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/ Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka kryer 405 inspektime dhe monitorime në të gjithë vendin. Trupat inspektuese të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit kanë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA