Ballina Etiketimet Shtepi

Etiketim: shtepi

Vijon rindërtimi i shtëpive në Kamzë/ Investime që nuk janë bërë...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Rindërtimi i shtëpive të goditura nga tërmetit vijon, duke fshirë çdo ditë gjurmë të pasojave dhe shkatërrimit që solli natën e...

Veliaj në familjen kuksiane që iu ndërtua shtëpia nga e para:...

TIRANË, 12 mars/ATSH/ Vite më parë, Hamit Ismalaj dhe familja e tij lanë qytetin e Kukësit për t’u zhvendosur në Farkë, por shtëpinë që...

Presidentët Duka, Gravina, Ademi e Sejdini vizitojnë shtëpitë e rindërtuara nga...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit vazhdon punën për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri, falë...

3 familje hyjnë në shtëpitë e reja në Baldushk, Veliaj: Na...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Tri familje të tjera, ajo e Ramazan dhe Fadil Harizajt, si dhe e Ali Ramës nga fshati Balshaban i Baldushkut, hynë...

Humbi banesën e vjetër nga tërmeti, familja me dy kurorë në...

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Familja e Sadete Koshit në Farkë, 26 nëntorin e tërmetit tragjik e gdhiu në qiell të hapur. Sot, një vit nga fatkeqësia,...

Rindërtimi në Farkë/ 126 shtëpi të reja ditë pas dite po...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Farkë, Tiranë, ku 126 shtëpi të reja ditë pas dite po zënë vendin e rrënojave...

Stuhia i dëmtoi banesën/ Balla: Shtëpi e re për 12-vjeçarin me...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte në banesën e dëmtuar nga stuhia të 12-vjeçarit Mateo Shuli. Shtëpia e...

Veliaj jep lajmin për kantierin e Kombinatit: Miratuam 199 apartamentet e...

TIRANË, 15 shkurt /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha këtë mëngjes lajmin e miratimit të 199 apartamenteve të para, të cilat...

Rindërtimi i 300 banesave në Vorë/ Spiropali: Kryeministri ia doli të...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka zhvilluar një vizitë në familjet e Alfred...

Familja Xhixha në Zall-Herr mes 104 familjeve që kthehet në shtëpinë...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/ "Familja e Fatos Xhixhës në fshatin Qinam, Zall-Herr, është mes 104 familjeve të kësaj periferie malore të Tiranës, të cilat po...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA