Ballina Etiketimet Shtepi

Etiketim: shtepi

Veliaj nga Farka: Vila e pestë e Bashës pret se ai...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, vila e 5-të e Lulzim Bashës është absurdi më i madh, në një kohë kur...

Tri familje në Zall-Herr me shtëpi të reja, Veliaj: Po punojmë njësoj,...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit, familjet e Riza Zekthit, Hysen Vreshtit dhe Nazmi Oruqit në fshatin Dritas të Zall-Herrit hynë...

Rindërtimi në Durrës/ 450 shtëpi në proces për të hapur dyert...

TIRANË, 5 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama i dorëzoi sot çelësin e shtëpisë së re tri familjeve në njësinë 6 në Durrës, të rindërtuara nga...

Rindërtimi në Shijak/ Kushte pakrahasimisht më të mira në shtëpitë e...

TIRANË, 5 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Xhafzotaj të Shijakut tek dy familje të tjera që hynë në shtëpitë e reja, të...

Rindërtimi/ Me familjet që kthehen në shtëpi sot, arrin në 1000...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ - Sot arrin në 1000 numri i familjeve që do ta festojnë Vitin e Ri në shtëpinë e re Kryeministri Edi...

Edhe 2 familje në Maminas hyjnë në banesat e rindërtuara/ 400...

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/  Kryeministri Edi Rama ishte sot në Maminas të Shijakut ku vizitoi familjet, të cilave u janë rindërtuar shtëpitë. “Sot bëhen plot...

Rindërtimi pas tërmetit/ Dy familje të tjera në Zall-Herr marrin shtëpitë...

TIRANË, 30 dhjetor/ATSH/ Pas tërmetit shkatërrues të një viti më parë, familjet e Hider Danit dhe Dan Danit nga fshati Çerkezë e Zall Herrit,...

Punon në Greqi, por shtëpia iu ringrit nga e para, emigranti...

TIRANË, 29 dhjetor/ATSH/ Mes shtëpive të rindërtuara nga Bashkia e Tiranës, ditën e sotme kryebashkiaku Erion Veliaj vizitoi edhe atë të Ylli Troksit në...

Tre familje në Farkë i gëzohen banesave të reja para Vitit...

TIRANË, 29 Dhjetor/ATSH/ Dashamir Paci, Ylli Troksi dhe Muhamet Deliu nuk e kishin menduar se natën e ndërrimit të viteve do ta festonin në...

Spektakli i fishekzjarrëve të Sidneit do të shijohet nga… shtëpia?!

SIDNEI, 28 dhjetor /ATSH-DPA/ - Fishekzjarrët e Vitit të Ri të Sidneit do të vazhdojnë, por për shkak të pandemisë, ekstravaganca e tyre do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA