Ballina Etiketimet Shifra

Etiketim: shifra

Mbi 494 mijë vaksinime anticovid/Manastirliu: 17,125 vetëm në 24 orët e...

TIRANË, 1 maj/ATSH/- Në 24 orët e fundit në të gjithë vendin janë kryer 17,125 vaksinime kundër COVID. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu  thekson...

Vaksinimi masiv antikovid/ Kryhen 391 351 vaksinime në vend

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Procesi i vaksinimit masiv po ecën me ritme të shpejta dhe sipas të dhënave të publikuara nga ministrja e Shëndetësisë...

Vaksinimi masiv antikovid/ Kryhen 382 998 vaksinime në vend

TIRANË, 22 prill /ATSH/ Procesi i vaksinimit masiv po ecën me ritme të shpejta dhe sipas të dhënave të publikuara nga ministrja e Shëndetësisë...

Vaksinimi masiv antikovid/ Kryhen 372 075 vaksinime në vend

TIRANË, 21 prill /ATSH/ Që nga fillimi i fushatës së vaksinimit “Shqipëria buzëqesh”, janë vaksinuar në total 372 075 persona. Vetëm në 24 orët e...

FRANCË – Veran: COVID-19 në rënie, por situata mbetet e brishtë

PARIS, 20 prill /ATSH-AFP/ - Ministri francez i Shëndetësisë, Olivier Véran theksoi se prej pesë ditësh ka pasur një rënie të pandemisë, por kjo...

Deri tani në qendrën “1 tetori” janë vaksinuar rreth 1500 persona

PRISHTINË, 16 prill /ATSH/ Deri më tani vetëm në qendrën “1 tetori” në Prishtinë, janë vaksinuar rreth 1500 persona. Nga sot ka filluar edhe...

Mbi 240 mijë vaksinime/ 10 163 injeksione antikovid në 24 orët...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ Më shumë se 240 mijë vaksinime antikovid janë kryer deri sot nga nisja e fushatës “Shqipëria Buzëqesh” në vendin tonë. Shifra...

Mbi 230 mijë vaksinime që nga nisja e fushatës/ 10 791...

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Më shumë se 230 mijë vaksinime antikovid janë kryer deri sot nga nisja e fushatës “Shqipëria Buzëqesh” në vendin tonë. Shifra...

14 880 vaksinime antikovid vetëm sot/ Mbi 220 mijë që nga...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Më shumë se 220 mijë vaksinime antikovid janë kryer deri sot nga nisja e fushatës "Shqipëria Buzëqesh" në vendin tonë. Shifra...

COVID-19 – Mbi 120 milionë raste në botë, 96 milionë të...

ANKARA, 14 mars /ATSH-AA/ - Numri i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në mbarë botën ka shkuar në mbi 120 milionë. Sipas faqes së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA