Ballina Etiketimet Shetitore

Etiketim: shetitore

Shëtitorja e re në Sarandë gati më 15 maj/ Transformim thelbësor...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Shëtitorja “Naim Frashëri” në qytetin e Sarandës, e cila ka marrë një pamje të re dhe infrastrukturë moderne do të përfundojë...

Rama ndan pamje nga kantieri i shëtitores së Sarandës/ Nga 3...

TIRANË, 14 nëntor/ATSH/ Rivitalizimi urban i shëtitores "Naim Frashëri" Sarandë do t'i japë një tjetër dimension zhvillimit turistik në jug të vendit. Kryeministri Edi Rama...

Transformimi i shëtitores “Naim Frashëri”/ Aset i çmuar në zhvillimin e...

TIRANË, 22 tetor/ATSH/ Në qytetin bregdetar të Sarandës vazhdon puna për transformimin e shëtitores  “Naim Frashëri”, e cila do të ketë një pamje të...

Rikualifikimi urban i shëtitores në Sarandë/ Kryebashkiaku Gurma për ATSH-në: Do...

TIRANË, 14 qershor/ATSH/ Në qytetin bregdetar të Sarandë, i cili gjatë sezonit turistik tërheq mijëra turistë vendas e të huaj, vazhdojnë me ritme të...

Shëtitorja e re në Shëngjin, nxit interesin drejt plazhit të Kunes

TIRANË, 9 maj/ATSH/ Këtë verë Shëngjini do të ketë edhe një tjetër shëtitore që do të zgjatet në drejtim të Kunes. Shëtitorja e re në...

FOTO/ Shëtitorja “Taulantia” në Durrës me pamje të re, punime intensive...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Shëtitorja "Taulantia" në Durrës shumë shpejt do të ketë një pamje të re. Bashkia e Durrësit po vijon punën intensive për...

VIDEO/ Rivitalizimi i shëtitores “Naim Frashëri” në Sarandë, krybashkiaku Gurma për...

  https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/648197635970950/ TIRANË, 13 prill/ATSH/ Në Sarandë, një nga qendrat e rëndësishme turistike në jug të vendit, vazhdojnë me ritme të shpejta punimet në shëtitoren “Naim...

Reshjet e shiut/ Pastrohet vija bregdetare në shëtitoren “Taulantia” në Durrës

TIRANË, 18 nëntor/ATSH/ Punonjësit e bashkisë së Durrësit kanë pastruar sot vijën bregdetare në shëtitoren “Taulantia” nga mbetjet pas reshjeve të shiut. Kryetarja e bashkisë...

FRANCË – Një ndërtesë në Champs-Elyse shitet 613 milionë euro

PARIS, 3 tetor /ATSH-AFP/ - Kompania franceze e sigurimeve “Groupama” njoftoi sot shitjen për 613 milionë euro të një ndërtesë që ndodhet në shëtitoren...

Durrës/ Punime me ritme të larta për transformimin e shëtitores “Taulantia”

TIRANË, 10 shtator/ATSH.- Në shëtitoren “Taulantia” Durrës vazhdon intensivisht puna për ndërtimin e shkallareve, për të krijuar një lidhje organike mes shëtitores dhe detit. Fondi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA