Ballina Etiketimet Sheshi ”Skënderbej”

Etiketim: sheshi ”Skënderbej”

Dita e 5 e vaksinimit masiv në sheshin “Skënderbej”/ 2500 injeksione...

  TIRANË, 1 prill /ATSH – B. Naska/ Ka vijuar edhe sot në ditën e 5 vaksinimi masiv i të moshuarve +70 vjeç në sheshin...

Dita e 4-t e vaksinimit masiv në sheshin “Skënderbej”/ Të moshuarit...

TIRANË, 31 mars /ATSH/ Ka vijuar edhe sot në ditën e katërt vaksinimi masiv i të moshuarve +70 vjeç në sheshin “Skënderbej”. Agjencia Telegrafike Shqiptare...

Dita e tretë e vaksinimit masiv në sheshin “Skënderbej”/ Të moshuarit...

TIRANË, 30 mars /ATSH/ Ka vijuar edhe sot në ditën e tretë vaksinimi masiv i të moshuarve +70 vjeç në sheshin “Skënderbej”. Agjencia Telegrafike Shqiptare...

FOTOGALERI-Dita e dytë e vaksinimit masiv tek sheshi “Skënderbej”/ Të moshuarit...

TIRANË, 29 mars /ATSH/ Ka vijuar edhe sot në ditën e dytë vaksinimi masiv i të moshuarve +70 vjeç në sheshin “Skënderbej”, ku procesi...

FOTOGALERI/ Vaksinimi masiv në sheshin “Skënderbej”

TIRANË, 28 mars /ATSH/ Këtë të diel nisi vaksinimi masiv për popullsinë e grupmoshës mbi 70 vjeç. Pas Tiranës, vaksinimi masiv do të shtrihet...

Alibeaj: Një kulle 25 kate do ndërtohet në anë të sheshit...

TIRANË, 30 maj/ATSH/ -Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se " një kulle 25 kate do do të ndërtohet në anë të...

Agjencia franceze e lajmeve AFP përzgjedh sheshin “Skënderbej” si dekorimin më...

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH/ - Sheshi “Skënderbej” ka pushtuar sërish mediat më të njohura botërore. Agjencia franceze e lajmeve AFP ka publikuar foton e...

FOTOGALERI/ Nostalgji dhe stil, makinat retro “pushtojnë” Tiranën

TIRANË, 2 nëntor /ATSH A.ALLA/ - Zhurma e makinave të vjetra iu rikthye Tiranës në këto ditë të para nëntori, ndërsa nostalgjikët kanë mbushur...

FOTO/ Historia e Orkestrës së RTSH shfaqet në “kinemanë” verore tek...

TIRANË, 21 qershor /ATSH/ -  Dokumentari kushtuar Orkestrës Simfonike të Radio Televizionit Shqiptar, “Simfonia 57”, me regji të Zhejniva Garo u shfaq mbrëmjen e...

FOTO/ Sheshi “Skënderbej” vlerësohet në Spanjë me çmimin e parë si...

TIRANË, 18 qershor /ATSH/- Pas vlerësimit që mori në bienalen e Çikagos, çmimit prestigjioz europian për “Hapësirën Publike Urbane 2018” në Barcelonë dhe çmimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA