Ballina Etiketimet Shendetesore

Etiketim: shendetesore

ROMË – Italia bën të detyrueshme certifikatën shëndetësore COVID-19

ROMË, 22 korrik /ATSH-AFP-ANSA/ - Italia do të prezantojë një certifikatë të detyrueshme shëndetësore, duke filluar nga 6 gushti, për të hyrë në vende...

Qendrat shëndetësore verore/ Manastirliu: Deri tani kanë marrë shërbim më shumë...

TIRANË, 11 korrik/ATSH/ Më shumë se 7 mijë pushues janë shërbyer deri tani në qendrat shëndetësore verore. Shifra u bë e ditur nga ministrja e Shëndetësisë...

Qendër e re shëndetësore në Fier/ Rreth 35 mijë banorë shërbim...

TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Rreth 35 mijë banorë të Fierit do të kenë një qendër të re shëndetësore me standardet më të mira. Ministrja e Shëndetësisë...

Manastirliu nga Qendra Shëndetësore nr. 2 në Lushnjë: Javën e ardhshme...

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndjekur nga afër procesin e vaksinimit në Lushnjë, ku ka bërë me...

Manastirliu inspekton qendrën shëndetësore të Ishmit: Hartohen protokollet për turizmin, hapim...

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu inspektoi punimet në qendrën shëndetësore të Ishmit, në Durrës, e cila po ndërtohet...

Qendra e re shëndetësore e Zall-Bastarit/ Manastirliu: Modeli i qendrave që...

TIRANË, 11 maj/ATSH/ Situata e pandemisë nuk e ka ndalur punën për transformimin e qendrave të kujdesit parësor në zemër të komunitetit. Ministrja e Shëndetësisë...

GJERMANI – Merkel: Brukseli duhet të ketë kompetenca më të mëdha...

BERLIN, 22 prill /ATSH-DPA/ - Kancelarja gjermane Angela Merkel bëri thirrje që Europës t'i jepet fuqi më e madhe vendimmarrëse në çështjet shëndetësore, pas...

Qendra Shëndetësore Vorë përgënjeshtron akuzat e LSI-së: Në magazinë ka gjendje...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Qendra Shëndetësore Vorë përgënjeshtroi sot akuzat e Lëvizjes Socialiste për Integrim lidhur me mungesën në magazinën e kësaj qendre të masave...

Standarde europiane në qendrën shëndetësore nr. 1 në kryeqytet/ Rama: Rasti...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot qendrën e re shëndetësore nr. 1 në kryeqytet, e transformuar rrënjësisht në zinxhirin e 300 qendrave...

Qendër e re shëndetësore në fshatin Togëz/ Balla: Shërojmë një plagë...

TIRANË, 12 shtator/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte sot në qendrën e re shëndetësore të Librazhdit, e cila është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA