Ballina Etiketimet Shembje

Etiketim: shembje

Rindërtimi në Durrës/ Shembet pallati në lagjen 17, bashkia apel banorëve

TIRANË, 30 shtator/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) dhe forcat xheniere të ushtrisë kanë planifikuar prishjen me shpërthim të kontrolluar të pallatit...

U dëmtuan nga tërmeti, IKMT shemb 12 pallate në Valias

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur një aksion në Valias, ku do të shemben 12 ish-pallate banimi. Ndërtesat janë shpallur...

Rindërtimi në Durrës/ Shemben muret e brendshme të pallatit në lagjen...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Në bashkinë e Durrësit në kuadër të procesit të rindërtimit vijon puna për shembjen e pallateve të dëmtuar. Të dielën, 20 shtator...

Ndërtimi i lotit të tretë të Unazës Lindore/ IKMT vijon me...

TIRANË, 3 shtator/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit vijon sot aksionin për shembjen e objekteve në zonën e Shkozës në Tiranë. Pas shembjes së...

Rindërtimi/ Shemben 2 pallate pesëkatësh të dëmtuar nga tërmeti në Manzë

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vijuar sot punën për shembjen e  objekteve të dëmtuara nga tërmeti në Durrës për...

Ndërtimi i unazës së Tiranës/ IKMT nis aksionin në lotin lindor...

TIRANË, 19 gusht/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot aksionin në lotin lindor (III) ku do të ndërtohet Unaza e Madhe...

Rindërtimi/ Shemben dy pallate 5-katëshe në Hamallaj

TIRANË, 11 gusht/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit dhe Inspektorati i Mbrojtjes së Territorit në Durrës shembën sot 2 pallate 5-katëshe në Hamallaj,...

Rindërtimi/ IKMT nis prishjen e dy pallateve në Hamallaj, deri tani...

TIRANË, 7 gusht/ATSH/-Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, ka nisur prishjen e dy pallateve pesë katësh në Hamallaj, Durrës. Sipas njoftimit të IKMT, objektet janë...

Rindërtimi në Durrës/ Bashkia publikon listën e pallateve që do të...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Bashkia e Durrësit publikoi sot listën e pallateve që do të prishen gjatë muajit gusht 2020 në këtë bashki, në zbatim...

Rindërtimi/ Lezhë shembet pallati në lagjen “Skënderbeg”, Ndreu: Asnjë i dëmtuar...

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ Në qytetin e Lezhës pas shkollës “Llesh Nik Daka” Shënkoll  u shemb sot pallati 88 në lagjen “Skënderbeg”. Kryetari i bashkisë Lezhë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA