Ballina Etiketimet Shba.shqiperi.bashkepunim

Etiketim: shba.shqiperi.bashkepunim

Partneritet i fortë ushtarak midis SHBA dhe Shqipërisë

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ Një ekip ekspertësh të sigurisë kibernetike nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës udhëtuan drejt Shqipërisë për të mbështetur përpjekjet e modernizimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA