Ballina Etiketimet Shalsi

Etiketim: Shalsi

Nisi me tregtimin e disa produkteve, sot përfaqësues ekskluziv në Shqipëri...

TIRANË, 26 maj/ATSH/ Komunikimi me biznesin është një nga elementët që qeveria e ka në fokus. Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi...

Plani i veprimit 2021-2025/ Shalsi: 5-fishim mbështetje për bujqësinë, nga 10...

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Ministri i Shtetit për Sipërmarrjen, Eduart Shalsi, kandidat i PS-së, në qarkun e Tiranës, në zgjedhjet e 25 prillit, u...

Nxitje ekonomisë dhe punësimit/ Shalsi: Forcojmë bashkëpunimin me sipërmarrjen

TIRANË, 16 prill /ATSH/ Ministri i Shtetit për Sipërmarrjen Eduart Shalsi, kandidat i PS-së, në qarkun e Tiranës në zgjedhjet e 25 prillit, gjatë...

Mandati i tretë për të konsoliduar reformat/ PS punon për mandatin...

TIRANË, 14 prill/ATSH/ “Partia Socialiste i llogarit të sigurta 19 mandate në Tiranë, ndërsa po punon edhe për mandatin e 20-të“, u shpreh kandidati...

Shalsi takim me biznesin/ Prezanton Planin e Veprimit 2021-2025

TIRANË, 14 prill/ATSH/ Kandidati për deputet i Partisë Socialiste, Eduard Shalsi vijoi turin e takimeve elektorale pranë disa bizneseve ku diskutoi mbi sfidat me...

Shalsi me biznesin: Në themel të programit të PS-së, përmirësimi i...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Ministri i Shtetit për Sipërmarrjen, Eduard Shalsi, kandidat i PS-së në qarkun e Tiranës, në zgjedhjet e 25 prillit, gjatë...

Taksa Basha/ Shalsi: Ka rezultuar jo efikas në shumë vende të...

TIRANË, 19 mars/ATSH/ Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi foli sot për programin e Partisë Socialiste, ku theksoi se nuk kemi...

“Investime të jashtëzakonshme gjatë qeverisjes socialiste”/ Shalsi: PS merr 19 mandate...

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Ministri i Shtetit për Sipërmarrjen, Eduart Shalsi u shpreh se, “objektivi i Partisë Socialiste, në zgjedhjet e përgjithshme të 25...

“Kemi hapur një kapitull të ri me sipërmarrjen”/Shalsi: 90% e shërbimeve...

TIRANË, 15 mars /ATSH – I. Vata/ "“Kemi hapur një kapitull të ri me sipërmarrjen”, tha sot ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes,...

Nga Italia në Shqipëri/ Kompania e Angelos prodhon për markat më...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Biznesi që Michele Brizzi ndërtoi me mund e përkushtim, tashmë po njeh vetëm rritje dhe ai ka vendosur të tërhiqet duke...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA