Ballina Etiketimet Senida mesi

Etiketim: Senida mesi

Reduktim i pabarazisë mes rajoneve

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Senida Mesi deklaroi sot se qeveria synon reduktimin e pabarazisë mes rajoneve. Duke folur sot në Kuvend ku...

Shkodër/ Posta Shqiptare, 2 numra të rinj telefoni në dispozicion të...

TIRANË, 17 mars /ATSH/- Posta Shqiptare, në funksion të menaxhimit të situatës për parandalimin e përhapjes së COVID-19, ka vënë dy numra të rinj...

Hapja e negociatave, Mesi: Një vendim më tepër gjeopolitik se sa...

TIRANË, 28 tetor /ATSH/ - Senida Mesi, deputete e mazhorancës në Kuvendin e Shqipërisë, e ftuar në një studio televizive foli për rrugëtimin e...

“Gati të jemi pjesë e Europës”, Mesi: Shqipëria dhe Ballkani e...

TIRANË, 11 Tetor /ATSH/ -“Ne jemi gati të jemi pjesë e Europës. Shqipëria dhe Ballkani e meriton”. Anëtarët e Komisionit të Integrimit Europian patën një...

Projektrezoluta e Kuvendit/ Mesi: BE të zyrtarizojë hapjen e bisedimeve për...

TIRANË, 3 tetor /ATSH/ - Mazhoranca dhe opozita parlamentare pritet të miratojnë në Kuvend një projektrezolutë të përbashkët për mbështetjen e fillimit të bisedimeve...

Hapja e negociatave, Mesi: Nuk ka një shkëputje të Shqipërisë nga...

TIRANË, 1 tetor /ATSH/ - Senida Mesi, deputete e Kuvendit të Shqipërisë ka folur me optimizëm për çeljen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin...

FOTO/ Sheshi i ri qendror i Shirokës, potencial i shtuar turistik...

TIRANË, 28 shtator /ATSH/ Sheshi qendror i Shirokës është në fazën e shtrimit me pllaka, mozaikët e të cilit bazohen në motive popullore. Deputetja e...

Mesi: Këshilli Bashkiak vendos se kush do ta administrojë Shkodrën

TIRANË, 19 Gusht /ATSH/ - Deputetja e Partisë Socialiste në qarkun e Shkodrës, Senida Mesi, mori pjesë sot në konstituimin e Këshillit bashkiak të...

Mesi: Në Shkodër, pashë militantë kamikazë që donin të çanin kordonin...

TIRANË, 21 Qershor /ATSH/ - Deputetja Senida Mesi u shpreh sot totalisht kundër çdo akti të dhunshëm dhe faktori destruktiv. Në një intervistë televizive, Mesi...

Një numër i madh deputetësh gjermanë mbështesin hapjen e negociatave për...

TIRANË, 12 qershor/ATSH/ - Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla së bashku me deputetët, Ervin Bushati dhe Senida Mesi kanë pritur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA