Ballina Etiketimet Selena Gomez

Etiketim: Selena Gomez

Kompania e parë kozmetike në treg nga Selena Gomez

TIRANË, 7 gusht /ATSH/ Selena Gomez e ka zbuluar datën zyrtare të fillimit të linjës në kompaninë e saj kozmetike. “Jam shumë e entuziazmuar që...

Selena Gomez pas 10 vitesh karrierë muzikore zë vendin e parë...

TIRANË, 5 nëntor /ATSH/ Selena Gomez është futur në historinë e muzikës. Vetëm pak ditë më parë ajo u kthye në tregun muzikor me...

Selena Gomez në gjendje të mirë shëndetësore

TIRANË,10 nëntor /ATSH/ - Më në fund morëm një lajm të mirë nga Selena Gomez. Këngëtarja që u shtrua në spital psikiatrik para disa...

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

TIRANË, 11 tetor/ATSH-ANSA/ - Selena Gomez ka pësuar një "krizë emocionale" dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve...

Selena sapo theu rekordin e Beyonce

TIRANË,25 korrik /ATSH/ - Instagrami dhe përdoruesit e tij sapo i dhanë Selena Gomez një "dhuratë" për ditëlindjen e saj të 26-të. Nëpërmjet pëlqimeve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA