Ballina Etiketimet Rrjeti

Etiketim: rrjeti

Brenda 2020 mbi një miliard persona me 5G

STOKHOLM, 1 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Pandemia Covid-19 nuk e ka ndalur zhvillimin e 5G globalisht, sipas raportit të fundit të kompanisë ''Ericsson'', në fund...

TEKNOLOGJI – Facebook prezanton aplikacion të ri pa pasur llogari

NJU JORK, 25 prill /ATSH-ANSA/- Gjigandi Facebook ka prezantuar një shërbim të ri video-thirrjesh në grup. Quhet Dhoma Messenger dhe lejon përdoruesin të krijojë...

PARIS – Le Maire: Franca nuk do ta përjashtojë 5G-në

PARIS, 13 shkurt /ATSH-ANSA/ - Kompania kineze Huawei nuk do të përjashtohet nga rrjeti 5G në Francë, deklaroi ministri francez i Ekonomisë, Le Maire. Për...

HUNGARI – Huawei do të ndërtojnë rrjetin 5G për vendin

BUDAPEST, 5 nëntor /ATSH-AA/ - Ministri i Punëve të Jashtme i Hungarisë, Peter Szijjarto është shprehur se kompania kineze Huawei do të marrë pjesë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA