Ballina Etiketimet Rritet

Etiketim: rritet

116 qytetarë mundin COVID-19, shërohen edhe 3 personel shëndetësor

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Janë shëruar edhe 3 persona të tjerë, pjesë e personelit mjekësor duke e çuar në 21 numrin e mjekëve dhe infermierëve...

SHBA – Rritet çmimi i naftës pas mesazhit të Trump në...

UASHINGTON, 2 prill /ATSH-MIA/ - Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, deklaroi në rrjetin social Twitter se Rusia dhe Arabia Saudite mund të arrijnë marrëveshje...

BRUKSEL – Shkalla e inflacionit në eurozonë rritet me 1%

LUKSEMBURG, 29 nëntor /ATSH-DPA/ - Shkalla e inflacionit në eurozonë u rrit me 1% në nëntor, por mbetet ende shumë larg objektivit të Bankës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA