Ballina Etiketimet Ronaldo

Etiketim: Ronaldo

FUTBOLL- CR7 ende pozitiv me COVID-19

TORINO, 22 tetor /ATSH-AA/- Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, vazhdon të jetë pozitiv me COVID-19. “Sky Sport Italia” raportoi se futbollisti portugez, i cili ka...

FUTBOLL – Ronaldo pozitiv me COVID-19

BERLIN, 13 tetor /ATSH-DPA/ - Cristiano Ronaldo, ylli portugez i futbollit, ka rezultuar pozitiv me COVID-19, njoftoi sot Federata Portugeze e Futbollit (FPF). "Cristiano Ronaldo...

FUTBOLL- CR7 thyen një tjetër rekord

ROME, 9 shtator /ATSH-ANSA/ - Njëqind. Dhe më pas 101. Cristiano Ronaldo shkruan emrin e tij edhe më qartë në historinë e ekipit kombëtar...

FUTBOLL – Ronaldo golashënuesi më i mirë portugez në Serie A

TORINO, 25 qershor /ATSH-MIA/ - Lojtari më i mirë i Juventusit, Cristiano Ronaldo, u bë golashënuesi më i mirë portugez në historinë e Serie...

FUTBOLL – Ronaldo zhvillon stërvitjen e parë me ekipin e Juventusit

TORINO, 19 maj /ATSH-MIA/ – Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo do të stërvitet sot me ekipin, njoftoi federata. Sipas gazetarit, Romeo Agresti, portugezi tashmë ka...

FUTBOLL – Ronaldo futet në karantinë pas kthimit në Torino

ROMË, 5 maj /ATSH-DPA/ – Cristiano Ronaldo është rikthyer nga Madeira në Torino dhe do të hyjë në karantinë në shtëpi, përpara se të...

SPORT – Ronaldo vesh maskën e Italisë: Të jemi të bashkuar

MADEIRA, 12 prill /ATSH-ANSA/- Do të bëjmë gjithçka që mundemi për të ndihmuar, deklaroi futbollisti i Juventusit Cristiano Ronaldo në profilin e tij në...

SPORT – CR7 humb 10 milionë euro për shkak të koronavirusit

TORINO, 22 mars /ATSH-MIA/- Fituesi i pesëfishtë i “Topit të artë”, Kristiano Ronaldo do të humbasë rreth 10 milionë euro si rezultat i pandemisë...

FUTBOLL – Pjesëmarrje e pakonfirmuar e Ronaldos në gjysmëfinale

ROMË, 3 mars /ATSH-DPA/ – Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri është në pritje të disponueshmërisë së Kristiano Ronaldos për pjesëmarrjen në gjysmëfinalen e Kupës...

Dy 11-metërsha të Ronaldos vulosin fitoren e “Juventusit” ndaj “Fiorentinës”

ROMË, 2 shkurt /ATSH-DPA/ Cristiano Ronaldo shënoi dy 11-metërsha për skuadrën e "Juventusit", në një fitore 3-0 gjatë ndeshjes së zhvilluar sot me "Fiorentinën". Portugezi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA