Ballina Etiketimet Ronaldinho

Etiketim: Ronaldinho

FUTBOLL – Ronaldinho rezulton pozitiv në testin për COVID-19

BERLIN, 26 tetor /ATSH-AA/ - Ish-futbollisti brazilian Ronaldinho konfirmoi mbrëmë se ka rezultuar pozitiv në testin e koronavirusit të ri. "E bëra testin dhe u...

SOFT NEWS – Edhe Ronaldinho me pasaportë… false?

ASUNCION, 5 mars /ATSH-AFP/ - Ronaldinho, ish-ylli i futbollit brazilian dhe vëllai i tij Roberto, janë përballur me një hetim në Paraguaji, pas akuzave...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA