Ballina Etiketimet Retro

Etiketim: Retro

“Old Timer Fest”, 30 vetura klasike të koleksionit shqiptar në Korçë

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Mjetet e koleksionit historik shqiptar retro u ekspozuan ditët e fundit në Pazarin e Vjetër, në Korçë. Kryeministri Edi Rama publikoi sot...

“Old Timer Fest” në Korçë me veturat klasike të koleksionit shqiptar...

TIRANË, 20 korrik /ATSH/ Në Pazarin e Vjetër, në Korçë, po ekspozohen për herë të parë vetura të koleksionit historik shqiptar RETRO. Nën logon "Old...

Koleksioni i mjeteve historike RETRO zbret në Pogradec/ Rama ndan fotot

TIRANË, 3 korrik/ATSH/ Këtë fundjavë në shëtitoren e Pogradecit dhe buzë liqenit, po ekspozohen për herë të parë mjetet e koleksionit historik shqiptar Retro. Kryeministri...

FOTO/ Koleksioni i mjeteve historike RETRO në Pogradec tërheq vëmendjen e...

TIRANË, 3 korrik/ATSH/ Mjetet e koleksionit historik shqiptar retro u ekspozuan sot në shëtitoren e Pogradecit dhe buzë liqenit. Pas paradës në disa qytete të...

FOTO/ Koleksioni i mjeteve historike RETRO zbret në Pogradec

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ Këtë fundjavë në shëtitoren e Pogradecit dhe buzë liqenit, do të ekspozohen për herë të parë mjetet e koleksionit historik shqiptar...

FOTOGALERI/ Parada e makinave Retro mbi “qilimin” e Shirokës

TIRANË, 30 maj /ATSH/ Parada e mjeteve RETRO nga koleksioni shqiptar u ndal sot në Shirokë të Shkodrës, në veri të vendit. Kryeministri Edi Rama...

FOTOGALERI/Shkodra Retro e bukur si qëmoti

TIRANË, 29 maj/ATSH/ Pas paradës në disa qytete të Shqipërisë, karvani i mjeteve RETRO nga koleksioni shqiptar zhvilloi sot paradën e radhës në Shkodër. Kryeministri...

FOTO/ RETRO, parada e koleksionit historik shqiptar, çdo javë në çdo...

TIRANË, 24 maj /ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor, (DPSHTRR) njofton se parada RETRO e mjeteve të koleksionit historik shqiptar, do...

FOTO/ Karvani i mjeteve RETRO nga koleksioni shqiptar në Gjirokastër

TIRANË, 24 tetor/ATSH/ Pas paradës në disa qytete të Shqipërisë por edhe Kosovës, karvani i mjeteve RETRO nga koleksioni shqiptar zhvilloi sot paradën e...

FOTO/ Karvani i mjeteve RETRO nga koleksioni shqiptar në Prizren

TIRANË, 5 tetor/ATSH/ Pas paradës në disa qytete të Shqipërisë, karvani i mjeteve RETRO nga koleksioni shqiptar zhvilloi dje paradën e radhës në Prizren,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA