Ballina Etiketimet Real madrid

Etiketim: real madrid

Liga e Kampioneve/ “Interi” i dënuar për të fituar, frikë nga...

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ Liga e Kampioneve luan sonte ndeshjet e fundit në grupe. Takimet më interesante janë ato të grupit B, ku "Interi" dhe...

FUTBOLL – Real Madridi fiton kundër Valencias

MADRID, 19 qershor /ATSH-MIA/ – Real Madridi shënoi fitore kundër Valencias me rezultat 3 me 0. Karim Benzema shënoi dy gola, në minutat 61 dhe...

“Real Madrid” dhe “Barcelona” në garë për shërbimet e Lautaro Martinez

TIRANË, 27 shkurt /ATSH/ -Real Madrid dhe Barcelona do të përballen këtë të dielë në ndeshjen më të rëndësishme të vitit në Spanjë, “El...

Champions/ “Juventus” ndalet nga “Lyon”, “Manchester City” përmbys “Real Madrid”

TIRANË, 27 shkurt /ATSH/ -Manchester City fitoi me përmbysje në Santiago Bernabeu në sfidën e 1/8-ave të Champions League dhe hedh një hap të...

Zyrtarizohet data e “El Classicos”, “Barcelona”-“Real Madrid”

TIRANË, 23 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Federata Spanjolle e Futbollit ka zyrtarizuar datën e zhvillimit të "El Classicos" mes "Barcelonës" dhe "Real Madrid". Supersfida e...

Liga e Kampionëve/ Sot nis java e tretë, “Juventus” në transfertën...

TIRANË, 22 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Liga e Kampionëve çel sot siparin e javës së tretë në fazën e grupeve, ku padyshim sfida e “Juventusit”...

Protestat në Katalonjë, shtyhet “El Clasico”

TIRANË, 18 tetor /ATSH/ - Federata Spanjolle e futbollit ka konfirmuar ditën e sotme shtyrjen e “El Clasico” që ishte në kalendar për t'u...

FUTBOLL – Navas nënshkruan për katër vite me PSG-në, Areola shkon...

PARIS, 2 shtator /ATSH-AFP/ - Klubi francez i PSG-së zyrtarizmi sot nënshkrimin për katër vite me portierin Keylor Navas i cili vjen nga “Real...

“PSG” i kërkon “Real Madrid”, Vinicius Junior në këmbim të Neymar

TIRANË, 27 Gusht /ATSH/ -Reali i Madridit kërkon të sjellë Neymarin e PSG në kryeqytetin spanjoll, por palët janë ende larg dhe konkurrenca me...

“PSG” refuzon ofertën e “Real Madrid” për Neymar

TIRANË, 22 Gusht /ATSH/ -PSG ka refuzuar të enjten ofertën e parë të Realit të Madridit, që përfshinte përveçse një shumë të majme parash,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA