Ballina Etiketimet Rama per taksat

Etiketim: Rama per taksat

Taksë 5% për 92% të bizneseve në vend

Tiranë, 9 qershor/ATSH/ - Llogaridhënia publike e qeverisë është shtrirë kësaj here në qarkun e Fierit ku Kryeministri, ministrat dhe deputetët e zonës janë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA