Ballina Etiketimet Qetesim

Etiketim: qetesim

LONDËR – Johnson: Izraelitët dhe palestinezët të tregojnë vetëpërmbajtje

LONDËR, 12 maj /ATSH-AFP/ - Kryeministri britanik, Boris Johnson i kërkoi sot Izraelit dhe palestinezëve vetëpërmbajtje duke u shprehur shumë i shqetësuar nga dhuna...

SEUL – Kim Jong Un pezullon veprimet ushtarake kundër Jugut

SEUL, 24 qershor /ATSH-AFP/ - Lideri koreano-verior, Kim Jong Un pezulloi planet për veprime ushtarake kundër Koresë së Jugut, njoftuan sot mediet koreano-veriore, pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA