Ballina Etiketimet Qender shendetesore

Etiketim: qender shendetesore

Rehabilitimi i qendrës shëndetësore në Selitë, përfitojnë 10 mijë banorë

TIRANË, 24 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu inspektoi punimet për rehabilitimin e qendrës shëndetësore Selitë, në periferi të Tiranës, e...

Qendër e re shëndetësore në Xhafzotaj, kushte moderne për 5 mijë...

TIRANË, 7 tetor/ATSH/ Rreth 5 mijë banorë të Xhafzotaj në Durrës kanë tashmë qendër të re shëndetësore. Ky rikonstruksion total u mundësua nga bashkëpunimi me...

Krujë/ E para qendër me shërbime të integruara socio-shëndetësore

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar punimet e qendrës shëndetësore Krujë, e cila po rehabilitohet në kuadër...

Qendër e re shëndetësore në Ksamil, Manastirliu: Në gatishmëri për ...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/-Qendra shëndetësore Ksamil është rehabilituar plotësisht, për t’i shërbyer me kushte dhe standarde bashkëkohore jo vetëm mbi 8 mijë banorëve të kësaj...

Manastirliu në Poliçan: Rehabilitojmë qendrën shëndetësore 24-orëshe

TIRANË, 13 qershor/ATSH/ - Me një investim të buxhetit të shtetit në vlerën 24.5 milionë lekë do të rikonstruktohet qendra shëndetësore Poliçan, e cila...

Qendra shëndetësore Velipojë plazh, ndryshim total të kushteve për pushuesit

TIRANË, 14 maj/ATSH/- Qendra shëndetësore në Velipojë plazh, Shkodër falë rehabilitimit të plotë, është transformuar tërësisht duke përmirësuar nga themelet shërbimin që ofron për...

Transformohet qendra shëndetësore në Bathore

TIRANË, 7 maj/ATSH/- Qendra Shëndetësore në Bathore i është nënshtruar programit të rehabilitimit duke u transformuar rrënjësisht me kushte moderne. Kryeministri Edi Rama ndau sot...

Voskopojë, tjetër shembull i transformimit të qendrave shëndetësore

TIRANË, 3 maj/ATSH/ - Qendra shëndetësore në Voskopojë, Korçë, falë rehabilitimit të plotë, është transformuar tërësisht duke përmirësuar nga themelet shërbimin që ofron për...

Standarde të reja në qendrën shëndetësore në Sauk, përfitojnë 13 mijë...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ - Pas shumë vitesh në gjendje të degraduar, qendra shëndetësore e Saukut, në periferi të Tiranës po transformohet sipas standardeve më...

Tiranë, 39 mijë banorë të njësive 3 dhe 4 me qendër...

TIRANË, 17 prill/ATSH/- Rreth 39 mijë banorë të njësisë 3 dhe 4 në kryeqytet marrin shërbimin shëndetësor në qendrën shëndetësore të rehabilituar. Investimi në ambulancën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA