Ballina Etiketimet Qender shendetesore

Etiketim: qender shendetesore

Qendër e re shëndetësore në Peqin, Manastirliu: Testimi i shpejtë do...

  TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe kryetari i grupit parlamentar socialist Taulant Balla kanë inspektuar qendrën e re...

Rinovimi i kopshtit dhe qendrës shëndetësore në Sheqishte të Patosit/ Kim:...

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ Përfundon projekti për Ndihmë Humanitare në Sheqishte të Patosit, i cili financoi rinovimin e kopshtit dhe qendrës shëndetësore. "️Kjo shkollë dhe...

Manastirliu në qendrën e re shëndetësore në Kombinat: Kemi siguruar shumëfishimin...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe ekspertë të shëndetit publik të programit kombëtar të vaksinimit, deklaruan nga Qendra Shëndetësore...

Manastirliu: Mbi 4 mijë vizita dhe shërbime në 28 qendrat verore,...

TIRANË, 11 korrik/ATSH/  Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka inspektuar qendrat shëndetësore verore në Vlorë, ku ka kërkuar angazhim maksimal për...

Dikur karakatinë buzë liqenit të Shkodrës/ Qendra shëndetësore në Zogaj, standard...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ Qendra Shëndetësore e Zogajt, dikur një karakatinë buzë liqenit të Shkodrës, tani ofron një standard të ri shërbimi me programin e...

Kushte dinjitoze në qendrën e rehabilituar shëndetësore “Skënderbej” në Elbasan, shëmbëlltyrë...

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Pas rehabilitimit të plotë në kuadër të programit të 300 qendrave shëndetësore, qendra shëndetësore në lagjen "Skënderbej" në Elbasan ofron kushte...

Qendër e re shëndetësore në Elbasan, Manastirliu: Rindërtojmë infrastrukturën e kujdesit...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, e shoqëruar nga kryetari i bashkisë së Elbasanit dhe deputetët e qarkut kanë...

Rikonstruksioni i Qendrës Shëndetësore Krujë/ Gjermeni: Mbajtëm një nga angazhimet tona...

TIRANË, 17 qeshor/ATSH/ "Me rikonstruksionin e plotë të Qendrës Shëndetësore Krujë, si pjesë e programit të 300 qendrave shëndetësore, mbajtëm një nga angazhimet tona...

Mbi karakatinat ku s’ishte vënë dorë prej dekadash/ Rehabilitohen 5 qendra...

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Nuk ishte vënë dorë prej dekadash, por tashmë 5 qendra shëndetësore në qarkun e Kukësit janë transformuar me kushte dhe standarde...

Pas 25 vitesh mungesë investimi, Manastirliu: Qendër e re shëndetësore në...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar ambientet e reja të qendrës shëndetësore Bardhoc në Kukës, e rindërtuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA