Ballina Etiketimet Profesion

Etiketim: profesion

Profesioni i ri i ligjëruar… dado për qentë

ROMË, 13 qershor /ATSH-ANSA/ - Këshilli Rajonal i Piemontes ka miratuar propozimin e kreut të grupit Forza Italia, Paolo Ruzzola, që parashikon ligjërimin e...

Propozimet në ligjin e ri të kujdesit shëndetësor, Ministria: Jo ushtrim...

TIRANË, 6 mars/ATSH/-Pas lajmit të publikuar në media për ndalimin e dy punësimit të mjekëve, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka sqaruar se...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA