Ballina Etiketimet PRIVASY

Etiketim: PRIVASY

Apple dhe FB përplasen për privatësinë

KALIFORNI, 23 nëntor /ATSH-ANSA/ - Përplasje e re midis kompanive Apple dhe Facebook për temën e privatësisë. Gjiganti Cupertino do të prezantojë një funksion që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA