Ballina Etiketimet Policia Durres

Etiketim: Policia Durres

Sulmohet me lëndë eksplozive biznesi i deputetit Lefter Koka në Durrës

TIRANË, 11 qershor /ATSH/ Shërbimet e Komisariatit të Policisë Durrës, menjëherë pas njoftimit të marrë për shpërthimin e një sasie të vogël lënde eksplozive...

Durrës/ Finalizohet operacioni “Silenciatori”, arrestohen 3 persona

TIRANË, 25 gusht /ATSH – I. Vata/ Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim të ngushtë me Forcat e Posaçme Operacionale në DVP Durrës...

Shkelën Aktin Normativ për parandalimin e COVID-19/ Nga 1 milion lekë...

TIRANË, 24 gusht /ATSH – I. Vata/- Policia e Shtetit vijon kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese në Durrës, me  qëllim parandalimin...

Sezoni turistik/ Durrës, ndalohen 6 drejtues mjetesh për shkelje të rregullave...

TIRANË, 21 gusht /ATSH – I. Vata/-Drejtoria e Durrësit vijon planin operacional "ROADPOL gusht 2020" për menaxhimin e trafikut dhe ndëshkimin e shkelësve të...

Durrës/ Policia finalizon operacionin “Ndjekja”, ndalohen 2 shtetas

TIRANË, 25 janar /ATSH - I. Vata/- Policia e Shtetit ka marrë masa shtesë për të parandaluar dhe goditur vjedhjet e banesave të dëmtuara...

Policia e Durrësit kontrolle për evitimin e aksidenteve, hiqen 138 patenta...

TIRANË, 15 janar /ATSH - I. Vata/ - Policia Rrugore e Durrësit gjatë monitorimit ka pezulluar 138 leje drejtimi, dhe ka vënë 6 shtetas...

Durrës/ Parandalohet ngjarja e mundshme kriminale, në pranga 33-vjeçari

TIRANË, 6 janar /ATSH - I. Vata/- Policia e Durrësit si rezultat i marrjes në kohë të informacionit ka bërë të mundur të parandaloi...

Durrës, një shtetas në pranga për armëmbajtje pa leje

TIRANË,16 shtator /ATSH - I. Vata/ - Policia e Durrësit ka arrestuar sot në flagrancë një 45- vjeçar për veprat penale të armëmbajtjes pa...

Policia arreston vjedhësin serial të 13 banesave në Durrës

TIRANË, 23 gusht /ATSH - I. Vata/ - Policia e Shtetit në bashkëpunimin Polici-Komunitet, finalizoi operacionin "Periferia" për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën...

Durrës/ Policia Rrugore, masa shtesë për përballimin e fluksit gjatë sezonit...

TIRANË, 19 gusht /ATSH - I. Vata/ - Në kuadër të sigurisë rrugore gjatë sezonit turistik veror, Policia Rrugore e Durrësit vijon zbatimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA