Ballina Etiketimet Polici Rrugore

Etiketim: Polici Rrugore

Moti i keq/ Policia Rrugore shton praninë në akset problematike

TIRANË, 8 janar/ATSH/ Shirat e rrëmbyeshëm që kanë rënë pandërprerë gjatë orëve të fundit kanë shkaktuar problematika serioze, kryesisht në pjesën jugore të vendit,...

Moti i keq/ Policia, masa të shtuara për të garantuar qarkullimin...

TIRANË, 26 shtator/ATSH/ Nisur nga moti i keq me reshje të dendura shiu në shumë zona të vendit, Policia Rrugore ka shtuar prezencën e...

Masat kufizuese ndaj COVID-19/ 31 masa administrative në Elbasan

TIRANË, 10 prill/ATSH/ Në zbatim të masave të marra nga qeveria mbi situatën e krijuar nga COVID-19 për kufizimin e lëvizjes sipas fashës së...

Siguria rrugore/ Arrestohen 8 shoferë dhe bllokohen 8 makina, plan masash...

TIRANË, 6 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/- Policia e Fierit ka arrestuar 8 drejtues mjetesh, pasi janë kapur në timon pa leje drejtimi, si dhe ka shpallur...

Policia Rrugore e Tiranës godet një rast mitdhënieje

TIRANË, 25 janar/ATSH-A. Fortuzi/-Policia Rrugore e Tiranës arreston një tjetër drejtues mjeti për mitdhënie Sipas njoftimit të Policisë Rrugore, "në funksion të patrullimeve me përzgjedhje,...

Siguria rrugore/ Monitorim nga radarë Trucam dhe Petrol, kontrollet konform rregullave...

TIRANË, 24 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Drejtoria e Policisë Rrugore ka shtuar masat e kontrollit në të gjithë vendin për parandalimin e aksidenteve. Kontrollet në Tiranë...

Kontrolle të shtuara për sigurinë rrugore, Ismaili për ATSH: 542 patenta...

TIRANË, 20 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Shtimi i kontrolleve nga ana e Policisë Rrugore ka çuar në arrestimin e 176 drejtuesve të automjeteve në 20 ditët...

Policia Rrugore e Tiranës godet dy raste të mitdhënies

TIRANË, 8 janar/ATSH-A. Fortuzi/- Policia e Tiranës godet dy raste të mitdhënies. Sipas njoftimit të publikuar nga Policia e Tiranës, në pranga kanë rënë dy drejtues...

Video/ “Festo, por mos fluturo…”, pezullohen 16 leje drejtimi në 24...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH- A. Fortuzi/- Drejtoria e Policisë Rrugore ka pezulluar 16 leje drejtimi për tejkalim të shpejtësisë së lejuar, e cila u regjistrua...

Policia kontrolle për evitimin e aksidenteve, hiqen 16 patenta në 5...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Policia Rrugore vijon kontrollet në të gjitha akset rrugore që lidhen me Tiranën, për të parandaluar aksidentete rrugore në rrugët e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA