Ballina Etiketimet Pezullohet

Etiketim: pezullohet

ATLETIKË – Pezullohet keniani që fitoi Maratonën e Londrës në vitin...

LONDËR, 15 tetor /ATSH-AA/ - Atleti kenian Daniel Wanjiru që fitoi Maratonën e Londrës në vitin 2017 është pezulluar për 4 vite nga të...

Protokollet antiCovid/ 1605 inspektime në 24 orët e fundit, pezullohet aktiviteti...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ Inspektorati Shtetëror Shëndetësor po vijon intensivisht kontrollet dhe monitorimet në terren dhe vetëm në 24 orët e fundit janë kryer 1605...

Anësori godet me kokë lojtarin, pezullohet për 5 vjet

TIRANË, 30 nëntor /ATSH/ - Një ngjarje e pazakonte ka ndodhura në futbollin Italian. Një arbitër anësor në kategorinë e tetë italiane, është pezulluar për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA