Ballina Etiketimet Perfitime

Etiketim: perfitime

Konsiderojini përfitimet nga uthulla e mollës

ROMË, 17 dhjetor /ATSH/ - A e dini se uthulla organike e mollës është alkaline,  antioksidante dhe e mirë për flokët dhe fytyrën? ''Zbuloni këtu...

Vetëm 12 përfitime nga Yoga? Jo!

ROMË, 13 dhjetor /ATSH/ - Vetëm 12 përfitime nga Yoga? Në të vërtetë ka shumë më tepër, shkruhet në faqen e internetit yoganride.com. Dymbëdhjeta është një...

Qumështin me mjaltë pije gjithmonë me masë, pa e tepruar

ROMË, 23 nëntor /ATSH/ - Me mbërritjen e sezonit të ftohtë, është e domosdoshme që, para se të shkoni për të fjetur, një gotë...

Bashkia e Tiranës marrëveshje për shërbime falas për studentët në spitale...

-Veliaj: “Karta e Studentit, më shumë shërbime falas ose me çmime të ulëta”- TIRANË, 23 tetor/ATSH/- Të rinjtë që zotërojnë kartën e studentit do të...

BRUKSEL – Vendet mbështetëse të politikave migratore përfitime nga buxheti i...

BRUKSEL, 1 maj /ATSH-ANSA/ - Vendet që tregohen më solidare në pritjen e migrantëve, si Greqia dhe Italia do të përfitojnë nga fondet strukturore...

Hapja e negociatave me BE-në nxit investimet e huaja

TIRANË, 22 Prill/ATSH-Maela Marini/.- Hapja e negociatave me Bashkimin Europian nxit investimet e huaja në vend dhe rrit aksesin e Shqipërisë në programet e financimit,...

Bashkia e Tiranës hap aplikimet për 500 kredi të buta

TIRANË, 27 Mars/ATSH/- Pas aplikimit të 1 mijë kredive të zbutura për shtëpi, Bashkia e Tiranës do të hapë thirrjen e dytë për familjet...

6.7 milionë euro kursim nga heqja e vulës apostile me Greqinë

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155609189196523/ TIRANË, 6 Mars/ATSH/- Heqja e rezervës për vulën apostile me Greqinë u kursen qytetarëve shqiptarë 6.7 milionë euro në vit, duke i çliruar njëkohësisht...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA