Ballina Etiketimet Peme

Etiketim: peme

Elbasan, Kushi i bashkohet nismës së të rinjve të FRESSH për...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi, njëherazi dhe kandidate e PS për qarkun e Elbasanit, bashkë me të...

FOTO/ Mbillen 350 pemë në Memaliaj dhe njësitë administrative

TIRANË, 2 mars /ATSH/ Për të dytin vit radhazi, bashkia e Memaliajt vijon nismën “Dhuro një pemë për Memaliajn” për shtimin e gjelbërimit në...

Mbi 10 mijë pemë do mbillen në Vjosë-Nartë/ Klosi: Mbjellja e...

- Aeroporti i Vlorës nuk prek zonën e mbrojtur - TIRANË, 4 shkurt/ATSH/ Në peizazhin e mbrojtur Vjosë-Nartë do të mbillen 10 800 pemë, në...

Një pemë për mjekun Bledi Nini, i cili humbi jetën nga...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Mjeku i njohur otorinolaringolog, Bledi Nini, i cili u nda befas nga jeta për shkak të Covid-19, do të...

Mbillen 10 mijë fidanë pranë liqenit të Fjollës/ Veliaj: Ata le...

TIRANË, 29 janar/ATSH/ Kodrat pranë liqenit të Fjollës, një tjetër pikë turistike 3.6 kilometra nga fshati Pezë, fare pranë kalasë së Dorëzit, po pyllëzohen...

Këngëtarja Valbona Mema tregon “shtëpinë e dytë” dhe për këtë falenderon...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Këngëtarja e njohur Valbona Mema ka treguar sot sekretin e rënies në peshë, por edhe të rutinës së saj të përditshme,kur...

Të rinjtë surprizojnë mikeshën e tyre, në vend të festës për...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Zëvendësministrja e Mjedisit, Ornela Çuçi zgjodhi ta urojë ndryshe vajzën e saj, Fein për 15-vjetorin e lindjes. Së bashku me djalin, shokët...

Në Parkun Kombëtar Divjakë-Karavasta, shtohen sipërfaqet e gjelbëruara me fidanishte të...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Tashmë është kthyer në traditë shtimi i sipërfaqeve të pyllëzuara me pemë të reja në zonat e mbrojtura kombëtare të...

Smartfonët janë të përzgjedhurit 2020 nën pemën e Krishtlindjeve

ROMË, 21 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Ekranet me rezolucion të madh dhe shumë të lartë, procesorët e shpejtë dhe kamerat që performojnë gjithnjë e më...

Klosi viziton Maliqin: Devoll Hydropower mbjell 1.6 milionë pemë

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/ Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka zhvilluar një vizitë në Maliq për mbjelljen e 1.6 milionë pemëve, kryesisht arra...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA