Ballina Etiketimet Patos

Etiketim: Patos

Ritme të larta në kantierin e ujit në Patos/ Garantohet 24...

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Kantieri i ujit në Patos vijon punën me ritme të larta për të transformuar rrënjësisht infrastrukturën e plotë të ujësjellësve për...

FOTO/ Investimet në ujësjellës, 24 orë me ujë të pijshëm për...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Bashkia e Patosit po vijon me ritme të shpejta rikonstruksionin e rrjetit të ujësjellësit. "Çdo ditë një kantier i ri ndërtimi", u...

Investimi në ujësjellës/ Furnizim 24 orë me ujë për 30 mijë...

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ 30 mijë banorë të Patosit do të përfitojnë furnizim 24 orë me ujë të pijshëm falë investimit të fundit që po...

Patos/ Rikonstruksioni i shkollës “Mustafa Matohiti”, vijojnë punimet intensive për shndërrimin...

TIRANË, 24 qershor/ATSH/ Në bashkinë e Patosit po vazhdojnë me intensitet punimet për rikonstruksionin e shkollës “Mustafa Matohiti”, e cila do të ketë gjithë...

FOTO/ Qendër e re multifunksionale pranë banesave për qytetarët e Patosit

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Mijëra banorë të Sheqishtes dhe gjithë njësisë administrative Zharrëz kanë tanimë një qendër shëndetësore tërësisht të re, kopsht si dhe qendër...

Dita Ndërkombëtare e Mjedisit/ Aktivitete sensibilizuese në Patos

TIRANË, 5 qershor/ATSH/ Në ditën Ndërkombëtare të Mjedisit, bashkia e Patosit zhvilloi disa aktivitete sensibilizuese me banorët duke nxitur ndarjen e mbetjeve në burim...

Fondi i gjelbërimit/ Në Patos u mbollën 8500 pemë

TIRANË, 31 maj/ATSH/ Rruga "Unaza" është arteria kryesore e qytetit të Patosit, jo vetëm për qarkullimin e automjeteve, por për korsinë e biçikletave, sheshpushimet...

Ujësjellësi i ri i Patosit, përfitojnë 30 mijë banorë

TIRANË, 16 maj/ATSH/ Bashkia e Patosit ka nisur zbatimin e projektit më të madh të ndërhyrjes në rrjetin e brendshëm të ujësjellësit të qytetit...

Dezinfektohen shkollat në Patos, gati të presin maturantët në 18 maj

TIRANË, 15 maj/ATSH/ Ambientet e jashtme dhe të brendshme të shkollave në Patos po dezinfektohen, për të mirëpritur në 18 maj maturantët. Bashkia e Patosit...

Operacionet humanitare në Patos/ Balilaj për ATSH-në: Deri tani kemi shpërndarë...

TIRANË, 14 maj/ATSH/ Operacionet humanitare në bashkinë e Patosit po vijojnë ndërsa deri tani janë shpërndarë 900 pako ushqimore. Në një prononcim për ATSH-në, kryetarja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA