Ballina Etiketimet Paster

Etiketim: paster

Ndalohet duhani edhe në… parqe dhe stadiume!

MILANO, 19 janar /ATSH-ANSA/ - Nga sot qyteti i Milanos ndalon pirjen e duhanit në mjedise të hapura në disa zona të qytetit. Ndalimet fillojnë...

Foto/ Përgatitje për vjeshtën, vijon pastrimi i shtratit të Lanës

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ Ndonëse jemi në stinën e verës dhe temperaturat në kryeqytet vijojnë të jenë të larta, bashkia e Tiranës po merr...

Himara turistike, apel pushuesve për mirëmbajtjen e mjedisit

TIRANË, 28 maj/ATSH/ - Qyteti bregdetar i Himarës, i cilësuar si një nga perlat e turizmit shqiptar, e ka nisur sezonin e ri turistik...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA