Ballina Etiketimet Paskuqan

Etiketim: Paskuqan

Spiropali në Paskuqan: Në 63 njësitë individuale po finalizohet procesi i...

TIRANË, 10 pril /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Parlamentin, Elisa Spiropali, njëherazi kandidate e  PS-së në qarkun Tiranë inspektoi në Paskuqan ecurinë e procesit...

Spiropali vizitë në shtëpinë e dëshmores së Atdheut, Zarife Hasanaj: Punët...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, njëkohësisht një prej drejtueseve politike të PS në qarkun e Tiranës...

Shkolla 9-vjeçare “Tahir Sinani” në Paskuqan në rikonstruksion/ Spiropali: Kushte të...

TIRANË, 5 mars /ATSH/ Shkolla 9-vjeçare "Tahir Sinani" në Paskuqan po rikonstruktohet dhe ridimensionet në të gjithë hapësirën e saj. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet...

Spiropali: Politikës që zotohet se do presë gishta e do nxjerrë...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/- “Politikës që flet me gjuhën e dhunës, politikës që zotohet se do presë gishta e do nxjerrë sy, i ka ardhur...

Familja Dragoshi, një prej 63 familjeve në Paskuqan, që po i...

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, inspektoi sot në zonën e Paskuqanit, Tiranë, ecurinë e punimeve për ndërtimin e...

Hapet ura lidhëse mes Paskuqanit dhe Tiranës, lehtësohet lëvizja për 70...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Ura e re që lidh Paskuqanin me Tiranën u hap duke lehtësuar lëvizjen drejt kryeqytetit për 70 mijë banorë. Kryeministri Edi Rama...

Fotogaleri/ 14 shkolla e kopshte të reja në bashkinë e Kamzës

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot kopshtet e shkollat e rindërtuara në Bathore dhe Paskuqan pas shkatërrimit që la pas...

Rindërtimi në Paskuqan/ Tërmeti rrënoi ngrehinat e vjetra, mjedise edukimi të...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Paskuqan, Kamzë, në ambientet e rilindura të shkollës "Jashar Hoxha" dhe kopshtit "Lidhja e Prizrenit". "Shkolla...

FOTO/ Rindërtimi i kopshtit “Lidhja e Prizrenit” në Paskuqan, kushte optimale...

TIRANË, 26 dhjetor/ATSH/ Rreth 224 fëmijë të kopshtit “Lidhja e Prizrenit” në Paskuqan, Kamzë do të kenë kushte optimale, pas rindërtimit të tij nga...

Investimi më i madh në 30 vitet e fundit në Paskuqan/...

TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Në Paskuqan po realizohet investimi më i madh në 30 vitet e fundit me vlerë 33 milionë lekë përmes të cilit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA