Ballina Etiketimet Opozita

Etiketim: Opozita

Gjuha e papërshtatshme në Kuvend, Spiropali: Shfaqje vulgu e opozitës që...

TIRANË, 31 janar/ATSH/ - Zëdhënësja e Qeverisë, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka reaguar pas deklaratave të bëra sot në...

Balla: Opozita të lexojë Kodin e Sjelljes

TIRANË, 31 janar ATSH/ - Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka shprehur sot keqardhjen për sjelljen e opozitës, e cila...

Opozita nuk ka kurajon t’i thotë popullit: Jam me studentët

TIRANË, 13 dhjetor/ATSH/- "Opozita nuk ka kurajon t'i thotë popullit unë jam me studentët, sepse e hanë mbrapsht flakërimin, ashtu sikundër nuk do ta...

Opozita rikthehet në Kuvend, Balla: Dialog me studentët, jo me ju

TIRANË, 13 dhjetor/ATSH/ - Pas 5 muajsh bojkot, deputetët e opozitës janë rikthyer sot në seancën plenare për të shpëtuar mandatet e tyre. Gjatë seancës...

Fleckenstein: Kundër bojkotit të parlamentit

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1050772245101969/?t=1 TIRANË, 9 nëntor /ATSH/ - Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein, u shpreh sot kundër bojkotit të parlamentit që ka ndërmarrë opozita...

Opozita në rrugën e shkatërrimit dhe shpifjeve, në rrugën e gjyqeve...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1970915676541669/ TIRANË, 27 tetor/ATSH/-"Opozita ka zgjedhur rrugën e vetëshkatërrimit dhe mbase këtë herë kur të shkojmë në zgjedhje më në fund do ta kuptojnë se...

Reformat integruese, Qeveria tri oferta bashkëpunimi me opozitën

TIRANË, 19 shtator /ATSH-Gjergji Mima/ -Qeveria ka shtruar në tavolinë disa oferta për opozitën, të cilat kanë të bëjnë me vijimin e reformave për...

Opozita kërkon seancë për territorin e Kosovës para 7 shtatorit

PRISHTINË, 27 gusht/ATSH/- Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, bëri të ditur sot se para datës 7 shtator, do...

Balla: Bojkoti i opozitës pa arsye, institucionet e reja të Drejtësisë,...

TIRANË, 23 korrik/ATSH/-Kryetari i grupit parlamentar i PS-së, Taulant Balla në një prononcim për mediat, jashtë ambienteve të Kuvendit pas përmbylljes së seancës, ka...

Opozita baltë mbi Shqipërinë

TIRANË, 16 maj/ATSH-Maela Marini/ - Opozita po ndërmerr një ofensivë balte që synon të asfiksojë shpresën e Shqipërisë, duke minuar dhe hedhur në erë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA