Ballina Etiketimet Ogerta Manastirliu

Etiketim: Ogerta Manastirliu

Dy lindje trinjakësh në një ditë, Manastirliu: Ditë e gëzueshme

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë sot një tjetër lajm të mirë për ardhjen në jetë...

Masat për festa/ Manastirliu: 1️0️0️ ekipe të urgjencës paraspitalore në gatishmëri

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Sistemi shëndetësor është në gatishmëri për festat e fundvitit. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u shpreh se janë,...

Manastirliu: Qeveria do të mbështesë kurimin e dr. Drini Dobit deri...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Qeveria shqiptare ka marrë përsipër ta mbështesë financiarisht kurimin e doktor Drini Dobit, deri në shërimin e tij të plotë....

“Kufizimi i lëvizjes, masë me intensitet mesatar”/ Manastirliu: Situata dinamike, lokalet...

TIRANË, 11 nëntor /ATSH/ -Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se Komiteti i Ekspertëve ka vendosur masat e reja kufizuese...

“Moszbatimi i masave mund të ndikojë në përkeqësimin e situatës në...

TIRANË, 30 tetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha sot se kreu i Partisë Demokratike ka nxjerrë nga konteksti fjalët e ministres së Shëndetësisë dhe...

“COVAX siguron një start të njëjtë të aksesit”/ Manastirliu: Të angazhuar...

TIRANË, 29 shtator /ATSH/ -Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se, qeveria shqiptare është angazhuar financiarisht për të pasur akses në vaksinën anti-COVID. E...

“Situata epidemiologjike e qëndrueshme”/ Manastirliu: Opozita po e përdor politikisht pandeminë

TIRANË, 29 shtator /ATSH/ - Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se “situata epidemiologjike paraqet qëndrueshmëri”. “Numri i infektimeve ditore është në një situatë...

Dita Botërore e Zemrës, Manastirliu: Koronarografitë falas 24/7, puna nuk u...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2702636943325880 TIRANË, 29 shtator /ATSH/ Mbi 8 mijë procedura në zemër janë kryer vetëm në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” gjatë këtij viti. Në Ditën Botërore...

Mbështetje me aparatura mjekësore nga SHBA, Manastirliu: Ndihmë e pakursyer për...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ “Mbështetje dhe ndihmë e pakursyer nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të forcuar kapacitetet e sistemit shëndetësor”. Ministrja e Shëndetësisë dhe...

COVID-19/ Apeli i mjekut Andis Qendro: Vendosja e maskës, sakrificë minimale...

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në kuadër të fushatës së Ministrisë së Shëndetësisë për vendosjen e maskës me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA