Ballina Etiketimet Ogerta Manastirliu

Etiketim: Ogerta Manastirliu

“Shqipëria buzëqesh”/ 10 169 vaksinime vetëm sot, 632 676 në total

TIRANË, 12 maj /ATSH/  Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 10,169 vaksinime antikovid. Lajmin e bën me dije ministrja e Shëndetësisë...

FOTO/ Stafi mjekësor turk dhe shqiptar i Spitalit Memorial të Fierit,...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu zhvilloi sot një takim me stafin mjekësor turk dhe shqiptar të Spitalit...

Vaksinohet ekipi i Urgjencës, vetëm sot 500 doza të planifikuara/ Manastirliu:...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndjekur nga afër vaksinimin e personelit shëndetësor në qendrën e vaksinimin...

Manastirliu: Të tregohemi vigjilentë për zbatimin e masave antikovid

TIRANË, 16 shkurt /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u bëri thirrje sot qytetarëve që të tregohen vigjilentë për zbatimin e...

Masat e reja antiCOVID/ Ndalim i lëvizjes dhe mbyllje e lokaleve...

TIRANË, 10 shkurt /ATSH/ Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi sot ndalimin e qarkullimit të lëvizjes për qytetarët nga ora 20:00 e mbrëmjes - 06:00...

Gardalina Baliko, prej 25 vitesh në shërbim të të vegjëlve pa...

TIRANË, 29 janar /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka sjellë sot shembullin e Gardalina Balikos, e cila prej 25 vitesh...

Dy lindje trinjakësh në një ditë, Manastirliu: Ditë e gëzueshme

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë sot një tjetër lajm të mirë për ardhjen në jetë...

Masat për festa/ Manastirliu: 1️0️0️ ekipe të urgjencës paraspitalore në gatishmëri

TIRANË, 31 dhjetor /ATSH/ -Sistemi shëndetësor është në gatishmëri për festat e fundvitit. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u shpreh se janë,...

Manastirliu: Qeveria do të mbështesë kurimin e dr. Drini Dobit deri...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Qeveria shqiptare ka marrë përsipër ta mbështesë financiarisht kurimin e doktor Drini Dobit, deri në shërimin e tij të plotë....

“Kufizimi i lëvizjes, masë me intensitet mesatar”/ Manastirliu: Situata dinamike, lokalet...

TIRANË, 11 nëntor /ATSH/ -Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se Komiteti i Ekspertëve ka vendosur masat e reja kufizuese...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA