Ballina Etiketimet Non grata

Etiketim: non grata

Sfidoi në mënyrë të përsëritur masat antiCOVID/ Qeveria shqiptare shpall “non...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ "Qeveria shqiptare dëshiron forcimin e marrëdhënieve miqësore me Federatën Ruse, dhe shpreh keqardhje që vullneti i mirë i të dyja palëve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA