Ballina Etiketimet Nina Guga

Etiketim: Nina Guga

Guga: Kemi mësues në dispozicion për të zëvendësuar ata që karantinohen

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Zëvendësministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Nina Guga deklaroi se në rast të infektimit të mësuesve me COVID-19, mësimi nuk do...

Viti i ri shkollor/ Nis shpërndarja e librave falas për nxënësit...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Zëvendësministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Nina Guga u ka shpërndarë sot librat nxënësve të shkollës “Pal Ëngjëlli”, ku janë marrë...

Njohuritë plotësuese në klasa/ Guga për ATSH-në: Përgjatë dy javëve, 40...

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Zëvendësministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Nina Guga tha për Agjencinë Telegrafike Shqiptare se programi plotësues për nxënësit që nuk kanë...

Rikthimi i maturantëve/ Protokoll i detajuar për hyrje-daljet, çdo nxënësi i...

TIRANË, 16 maj/ATSH/ Të gjitha gjimnazet në vend janë gati për të mirëpritur maturantët më 18 maj, ku menjëherë pas publikimit të udhëzuesit nga...

Dy botime në ndihmë të përgatitjes së maturantëve për provime

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Në ndihmë të maturantëve dhe përgatitjes së tyre në prag të provimeve, janë vënë në dispozicion dy botime me teste të...

Për herë të parë në Shqipëri, udhëzues për arsimin parashkollor

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/Për herë të parë në Shqipëri do të ketë një udhëzues për arsimin parashkollor. Kështu deklaroi zv.ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Nina...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA