Ballina Etiketimet Ndreu

Etiketim: Ndreu

Sulmet për Rindërtimin/ Ndreu: 5 herë iu përmbyt Shkodra këtyre të...

TIRANË, 30 nëntor/ATSH/ Kryetari i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu reagoi sot ndaj deklaratave të opozitës për rindërtimin, ndërsa kujtoi se për përmbytjet në Shkodër...

Rindërtimi në Lezhë/ Ndreu për ATSH-në: 188 apartamente dhe 230 banesa...

TIRANË, 30 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Në Bashkinë e Lezhës do të ndërtohen nga e para 188 apartamente dhe 230 banesa individuale, ndërkohë që deri tani...

Qendra e shërbimit të ndihmës juridike parësore pranë bashkisë së Lezhës/...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj si dhe kreu i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu nënshkruan marrëveshjen e bashkëpunimit për hapjen e...

Rinisja e transportit detar të pasagjerëve/ Ndreu për ATSH-në: Kategoritë që...

TIRANË, 22 qershor/ATSH/ Nga sot ka rinisur transporti detar i pasagjerëve. Kreu i Drejtorisë së Përgjithshme Detare, Paulin Ndreu në një prononcim për ATSH-në shpjegoi...

Ndreu: Bashkia Lezhë në paketën fiskale 2020 ka ulur në të...

TIRANË, 31 maj/ATSH/ Kryetari i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu deklaroi sot se "bashkia Lezhë në paketën fiskale 2020 ka ulur në të gjitha zërat...

“Pallati i Kulturës në Lezhë do të rikonstruktohet”, Ndreu: Kushte më...

TIRANË, 20 maj/ATSH/ Pallati i Kulturës në Lezhë do të rikonstruktohet duke siguruar kushte bashkëkohore për artistët lezhjanë. Kryetari i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu, në...

Zonat turistike në Lezhë bëhen gati për turistët/ Ndreu: Po punojmë...

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu tha sot se "aktualisht në zonat turistike të qytetit si Shëngjini, Tale, Rana e...

Operacionet humanitare në Lezhë, mbështetje 394 familjeve në nevojë

TIRANË, 22 mars/ATSH/ "Bashkia Lezhë ka asistuar në banesë 394 familje, nga këto 70 të moshuar, 200 të komunitetit rom dhe egjiptian dhe 124...

Aktivitete për 576-vjetorin, Ndreu: Në 2 mars ejani në vendin e...

TIRANË, 20 shkurt/ATSH/ Bashkia e Lezhës ka organizuar një sërë aktivitetesh për të përkujtuar 576-vjetorin e Besëlidhjes së Lezhës, në 2 mars. Kryetari i bashkisë...

Ndreu: Kanë tërhequr bonusin e qirasë, banorët të dalin nga palestra...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ Kryetari i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu sqaroi sot situatën e krijuar me disa banorë që janë strehuar tek palestra e shkollës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA