Ballina Etiketimet MSH

Etiketim: MSH

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 108 raste të reja, 3 humbje jete...

TIRANË, 23 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale tha sot se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 477 testime për të dyshuar...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 68 raste të reja, 3 humbje jete...

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 496 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmuar...

Masat antiCOVID/ Taskforca intensifikon kontrollet në terren, mbi 1400 inspektime 24...

TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Taskforca antiCOVID ka vijuar punën në terren me masa të shtuara për kontrollin dhe monitorimin e zbatimit të protokolleve të sigurisë...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 99 raste të reja, 3 humbje jete...

TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, njoftoi sot se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 425 testime për të dyshuar...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 93 raste të reja dhe 4 humbje...

TIRANË, 11 korrik/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 420 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të...

Mosha të reja të shtruara në Spitalin Infektiv/ Apeli i Ministrisë...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u bën thirrje të gjithë qytetarëve të ndërgjegjësohen për respektimin e masave të vendosura. Genta Qirjako...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 68 raste të reja dhe 2 humbje...

TIRANË, 8 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bëri të ditur sot se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 397 testime për...

Ministria e Shëndetësisë, apel qytetarëve: Mos e ulni vigjilencën, respektoni masat

TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u drejtoi sërish sot një lutje qytetarëve që të mos e ulin vigjilencën për asnjë...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 74 raste të reja dhe 2 humbje...

TIRANË, 7 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale deklaroi sot se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 409 testime për të dyshuar...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 74 raste të reja, 89 pacientë të...

TIRANË, 5 korrik/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 392 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA