Ballina Etiketimet Moda

Etiketim: Moda

Familjet mbretërore edhe influencuese të modës

LONDER, 15 tetor /ATSH-ANSA/ - Familjet mbretërore janë influencuese në rrjetet sociale edhe për sa i perket veshjeve. Mbi 10 milion ndjekës, princi i Dubai...

FOKUS – Cila do të jetë e ardhmja e sfilatave...

MILANO, 10 qershor /ATSH-ANSA/ - Pas tronditjes së pandemisë, moda po vë në dyshim nevojën për të rikonceptuar ritmet dhe stinët e shfaqjeve të...

FOTO- Teminat ndezin fustanet e festave të Fundvitit

TIRANË, 4 dhjetor/ATSH/- Dhjetori është praktikisht këtu dhe axhenda është tashmë plot me impenjime dhe takime në të cilat nuk mund të mungoni? Për të...

FOTO- Fustanet perfekte dhe elegante për festat e fundvitit

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ - Jemi pothuajse atje. Pak më shumë se 30 ditë para Krishtlindjeve dhe kjo do të thotë se, përveç dhuratave, është...

FOTO – Palltot, këtë dimër duhet të jenë shumë të gjata

TIRANË, 12 nëntor/ATSH/- Ideale për të mbrojtur veten nga klima e ashpër dhe për t'u përballur me dimrin pa frikën e kërcënimit të sëmundjes:...

FOTO – Kadifja, tendenca e preferuar vjeshtë-dimër

TIRANË, 8 nëntor/ATSH/- Çfarë vjeshte do të ishte pa kadife? Ne përpiqemi sinqerisht ta imagjinojmë atë! Për fat të mirë, kadifja është gati të...

FOTO – Të çmendura për fundin me tyl, modelet më elegante...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/- Romantike, femërore, super shik: fundi me tyl konfirmohet si një nga tendencat më të mëdha të vjeshtë- dimër dhe pasi ka...

FOTO – Trendi metalizato, për të shndritur me stilin tuaj

TIRANË, 6 nëntor/ATSH/ - Metalike, çfarë pasioni! Ari, argjendi, bakri, bronzi dhe kështu me radhë, e kështu me radhë. Jo, nuk po flasim për...

FOTO- Bluja, ngjyra e ngrohtë e dimrit

TIRANË, 1 nëntor/ATSH/- Për të patur ende një shije të qiellit të verës, të detit të korrikut (dhe ndoshta sytë blu të një dashurie...

FOTO – Dimër me ngjyra, “shi” i dendur nuancash në veshjet...

TIRANË, 30 tetor/ATSH/ - Nga ngjyrat e pasionit të nuancave të oqeanit, deri tek tonalitetet e ngjyrave të natyrës. Vjeshtë-dimër 2018 do të jetë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA