Ballina Etiketimet Mjeket

Etiketim: mjeket

Emocionet e para të mjekëve në Pediatrinë e re në QSUT,...

Tiranë, 23 Prill /ATSH/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku ka ndarë emocionet e mjekëve në Pediatrinë...

Vazhdon vaksinimi i profesionistëve shëndetësorë, për të moshuarit procedurë tjetër

PRISHTINË, 30 mars /ATSH/ Nga dita e sotme në Kosovë ka nisur imunizimi i profesionistëve shëndetësorë me vaksinën anti-COVID, AstraZenenca. Përveç stafit mjekësor me...

Kosovë/ Nis sot vaksinimi antikovid i mjekëve në Klinikën Infektive

PRISHTINË, 30 mars /ATSH/ Sot do të filloj vaksinimi antiCOVID-19 në Klinikën Infektive dhe në sallën “1 Tetori” në Prishtinë. Kështu është bërë e...

Syla: Procesi i vaksinimit të mjekëve në Kukës, pa asnjë problem

PRISHTINË, 22 mars /ATSH/ Kryetari i Federatës së Sindikatave të Shëndetësisë së Kosovës, Blerim Syla thotë se procesi i vaksinimit të profesionistëve shëndetësor në...

COVID-19/ Basha: Prioriteti i qeverisë propaganda e fshehja e fakteve, Komiteti...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Kryetari i PD, Lulzim Basha, deklaroi sot në një takim me mjekët se, konstatohet një përkeqësim i ndjeshëm i krizës...

Balla, takim me mjekët në pension në Elbasan: S’do ta besonte...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim vlerësimi dhe mirënjohjeje me mjekët pensionistë...

Humbi bashkëshorten nga COVID-19/ Sotir Qiriaqi: Mjekët dhe infermierët e spitalit...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Sotir Qiriaqi, siç dhe njihet ndryshe maratonomaku i çdo gare vrapimi, ka humbur pak ditë më parë bashkëshorten e tij, Loretën,...

Manastirliu: Mbi 4 mijë punonjës të shëndetësisë përfituan bonusin për përballimin...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, gjatë një konference online me mediet kanë bërë një...

Basha: Situata në spitale në kolaps, me programin tonë shëndetësia do...

TIRANË, 6 shkurt /ATSH – I. Vata/- Kryetari i PD, Lulzim Basha zhvilloi sot një takim me mjekë për të diskutuar programin për shëndetësinë,...

Mjeku Sulçebe: 20% e qytetarëve në Tiranë të imunizuar nga COVID-19

TIRANË, 28 tetor /ATSH/ Mjeku imunolog Genc Sulçebe ka deklaruar se aktualisht në Tiranë 20% e qytetarëve kanë krijuar imunitet ndaj COVID-19. “Aktualisht në Tiranë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA